Splavovanie Váhu

Ponúkame Vám  splavovanie Váhu a požičovňu športových lodí na rieke Váh v okolí Beckova. Jedná sa výlučne na plavby na asi 50km úsek od Trenčína po Piešťany. Tento úsek má dva  asi 5-6 hodinové vodácke časti. Trenčín- Beckov a Beckov – Horná Streda. Možné sú samozrejme aj predlženia či skrátenia  hocktorej trasy, napr. od do Zelenej Vody.

Moja flotila ponúka plastové lode Samba a nafukovacie 2-3 miestne lode Baraka a Yukon. Pre väčšie skupiny na jednej palube,  ponúkam plavbu na legendárnom rafte ,,Modrý hroch“, ktorým sme sa plavili v rokoch 2001, 2005, 2012 po pravekej africkej rieke Omo v Etiópii. Dnes už kultový dokument Pavla Barabáša ,, Omo, cesta do praveku“  prináša úžasnú výpoveď o tom, aké neskutočné možnosti vodná turistika poskytuje.

Vás na Váhu čaká nečakane pekná príroda, prerušená len troma mostami. Bobry, biele a popolavé volavky, tyrkysové rybáriky, labute, kačky a zo šťastím aj orly morské či kráľovské na oblohe. Štrkové pláže, pomerne čistá voda  a tiež možnosti kúpania a opekania si na brehu rieky. Pre neplavcov sú k dispozícii plávacie vesty a pre Vaše mobily súdok a vrecká ,,dry back“.

Rezervácie prijímam emailom, nie telefónom a messangerom.

anakondatour@seznam.cz

Cenník:

  • lode Samba, Yukon, Baraka 35,- € za každú loď s príslušenstvom
  • veľký raft 65,- €
  • jednomiestny kajak 20,- €

Dovoz lodí do TN alebo odvoz z Hornej Stredy je 25,- €. Odvoz z Piešťan je 30,- €.

K doprave viac v inštruktáži ktorú Vám pošlem po prihlásení.