Kniha návštev

Napište nový záznam do knihy návštev

 
 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Váš email nebude zverejnený.
Váš príspevok pred publikovaním musí byť schválený.
29 entries.
Ľuboš napisal(a) dňa 31. októbra 2019 at 13:52:
Pokiaľ jedno známe príslovie hovorí „do tretice všetko dobré“, tak v prípade mojich zájazdov s Anakonda Tour do Južnej Ameriky sa dá povedať „trikrát výborne“. Nedávny zájazd, ktorý v sebe spojil prírodné krásy Patagónie a Iguazu s neopakovateľnou atmosférou miest Buenos Aires a Rio, založený na bohatých skúsenostiach, ktoré Becko vložil do programu a organizácie zájazdu, bol nielen v prípade trekov v NP Torres del Paine a Los Glaciares jedinečným cestovateľským zážitkom. Ďakujem preto za výborne využitý čas, tým ktorí sa nevedia rozhodnúť odkazujem, aby dlho neváhali a tým ktorí sa už pomaly balia na cestu vopred gratulujem k zážitkom, ktoré ich v Južnej Amerike čakajú.
Sylvia z miesta Bratislava napisal(a) dňa 5. apríla 2019 at 14:51:
Minulý týždeň sa konal v Bratislave festival Hory a mesto, tak som sa mohla znovu stretnúť s našim kamarátom, sprievodcom, dobrodruhom Petrom Beckom. Už pri premietaní jeho prezentácie a spoločných dokumentov s P. Barabášom som im ticho závidela ich dobrodružný život:-)! A tak som si aspoň pospomínala na našu dovolenku v Patagónii, ktorá ma dostala svojou nespútanou, krásnou a čistou prírodou!Príroda, ktorá ma vždy uchváti až do krajnosti, keď mi slzy padajú,a na koži mi naskočí „husia koža“ zabudnem na všetko, na deti, vnúčatá, psa a samozrejme aj na to, kde pracujem:-). A prečo? Asi najviac preto, že sme oproti nej úplne maličkí, často bezmocní, iba také malé zrnko piesku, ktoré môže byť odfúknuté a viac nenájdené. Myslím, že sme nadobudli pocit, že nad všetkým vieme zvíťaziť, ale v takejto monumentálnej prírode to tak nie je. Je v nej obrovská sila!Pohľad na granitové veže, ľadovec Perito Moreno, monumentálny a stále "fajčiaci" Fitz Roy a nakoniec aj vodopády Iquazu. Pozeráte na všetky tieto prírodné scenérie ako prikovaní, a nechápete,že ste tam kde ste:-). V Patagónii sú Národné parky čisté, nevidíte tam žiadne odpadky, ani obhorené špaky z cigariet, ani plechovice z nápojov ani papiere po použití WC. Všade pri vstupe sú upevnené informačné tabule, ako sa správať v NP, čo robiť keď sa stretnete s pumou americkou, ako si treba odniesť so sebou aj použitý toaletný papier... ľudia to striktne dodržiavali, všetci, bez rozdielu národností a zvykov. Stretli sme sa s množstvom ľudí, zo všetkých končín sveta, krásne sme sa dohovorili a vzájomne komunikovali a pomáhali si, či už pri trekoch alebo v kempoch. Bola to úžasná atmosféra a harmónia. Avšak najzaujímavejší zážitok z mojej cesty bol jednoznačne náš sprievodca „Becko“, ktorý je známy dobrodruh v pravom slova zmysle, ktorý má za sebou množstvo expedícii v Južnej Amerike, je spolu účastný pri rôznych expedíciách s Paľom Barabášom, ktorý filmuje samé „adrenalínové“ dokumenty. A tento náš úžasný sprievodca strávil celé 3 týždne na horách, v kempoch, na trekoch s bosými nohami v topánkach nazývané „croxy“. Iba keď bolo skutočne 0 stupňov Celsia, tak si obul aj ponožky. A keďže mal kedysi veľký úraz v členku, tak keď bola túra skutočne dlhá a namáhavá, tak nosil so sebou aj francúzsku barlu. A on skákal po tom teréne ako horský kamzík a každý sa na neho pozeral s údivom ako na mimozemšťana:-). Prešiel všetko a všade vedel byť prvý! Neskutočné!Dojem z celého môjho pobytu v Patagónii bol, že ľudia boli naladení na spoločnej vlnovej dĺžke a každý si vychutnával čaro prírody a úžasné treky. V spoločnom stane na varenie a jedenie sme si spolu pripíjali na krásne a náročné výstupy. Bolo to fajn. Určite si dám repete spolu s Petrom do nejakej inej destinácie v Južnej Amerike!
Herminka z miesta Zeleneč napisal(a) dňa 21. februára 2019 at 15:22:
Dnes som si trochu zaspomínala nazeraním fotokníh z mojich ciest absolvované z cestovkou Anakonda.
Moja prvá cesta sa začala s Petrom /Beckom/ do Venezuely, na nádhernú stolovú horu RORAIMU- boli sme skoro až v oblakoch.Pre mňa veľkým zážitkom bola jazda na koni,chytanie piraní no neboli to len tieto dobrodružstva je ich o mnoho viacej.
Dalšie potulky s Beckom boli Buenos Aires, Patagónia, vodopády Iguazú a Rio.Top turistika v Torres del Paine, úžasný Fitz Roy s nezabudnuteľným východom slnka, fascinujúci ľadovec Perito Moreno jeho praskanie.Výborný program ,ktorý Vam neponúkne žiadna cestovná kancelaria.
Sprievodkyna Editka a jej skúsenosti o Afrike,výborná komunikácia v roznych situaciach,profesonalny rozhlad na úrovni a hlavne je priatelská.Ukázala nám miesta kde sa bežne turisti nedostanú.To, že sa vie domácim prihovoriť ich rodnou svahilčinou v ich kmeňovom jazyku a jej stály úsmev, otvára dvere domácich obyvateľov.Patrí jej velka vdaka ,ukázala nám kus sveta a výborne sa o nás starala.
Tak isto som mala česť spoznat i sprievodcu Pavla z Ostravy,ktorý ma prechodenú a odžitú ETIOPIU.Pavel "Pravdomluvný"ďakujeme Ti za tvoju spoločnosť,sprevádzanie po krajine,návštevu kmeňov ako sú Hamari,Mursi,Ari,Karo,Dasaneč a rovno za neuveritelné príbehy z tvojich ciest po celom svete.Počúvali sme ich zo zatajením dychom ako malé deti a tešili sa na každý další.
Sú to sprievodcovia a dobrodruhovia telom aj dušou.
Mala som štastie,že som mohla byt a cestovat s týmyto skvelími osôbkami.Vďaka nim som spoznala velký kus sveta.
Bohuš z miesta Poruba napisal(a) dňa 20. decembra 2017 at 13:13:
Ahoj,za pár dní to bude rok,čo sme sa balili do Venezuely,nebezpečnej,divokej,bla,bla,bla.Na počudovanie som sa tam cítil bezpečne a v pohode,čo nemôžem napísať o služobke do Blavy.A samotný Becko?Môžte mu vytknúť čokoľvek,ale jedno je isté-samotným klientom je maximálne oddaný a ponúkne Vám všetko,veľa krát sa nám nechcelo a bol to on,čo nás doslova dokopal do akcie, z ktorej sme boli potom nadšený,poznám ho 30 rokov,2 krát ma vytiahol do Venezuely,z ktorej som ja nadšený ,o daľších akciách v Europe nehovoriac.Tak ak mate chuť niekam vyraziť,vrelo odporúčam,aj na koniec sveta.Hasta manana.
Milan Sekanina z miesta Brno napisal(a) dňa 3. decembra 2017 at 19:06:
Jinak všem chci říct, ze vyprava ,, slanení Salto Angel a taky ta osatní Venezuela byla skvelá i s odstupem a vzpominat na ni se neomrzi!
Až budu velký, budu o ni vyprávet vnoučatum a milenkám! Radeji všem naráz, aby se mi to nepletlo..
Maja a Peťo Formánkovci z miesta Chorvátsky Grob napisal(a) dňa 2. decembra 2017 at 16:51:
Dnes sme našli v schránke Tvoju fotoknihu z Buenos Aires, Patagónie, vodopádov Iguazú a Ria. Veľmi nás potešila, krásne fotky, ktoré oživujú spomienky na úžasné 3 týždne. Ideálna kombinácia toho najlepšieho, čo ponúka táto časť sveta: top turistika v Torres del Paine, úžasný Fitz Roy s nezabudnuteľným východom slnka, fascinujúci ľadovec Perito Moreno kontra dych vyrážajúce vodopády Iguazú a osobité metropoly Buenos Aires so svojim argentínskym tangom a Rio de Janeiro s neopakovateľnou atmosférou. Výborne navrhnutý program zájazdu, ktorý neponúka žiadna iná cestovka. Ďakujeme Becko!
JANETT +Ludvik z miesta Ružomberok napisal(a) dňa 20. novembra 2017 at 8:54:
V oktobri 2017 sme boli s ANAKONDOU na zájazde ETNO Etiopia a veľké WAW organizáci a čo podčiarnknuť zorganizovanie iných aktivít , ktoré ani neboli spomenuté v itinerári a riešili sme ich na mieste. Samozrejme vyšli nad očakávania.ˇVelké ďakujeme sprievodcovi PABLOVI.
Ľubomír Krajči napisal(a) dňa 6. septembra 2017 at 17:20:
Po minuloročnej Venezuele som sa rozhodol vsadiť na Becka aj v prípade destinácie Bolívia/Peru a opäť som urobil dobre, pretože výborné pocity zo zájazdu aj s odstupom času stále pretrvávajú. Programovo sa jedná o veľmi zaujímavý a pestrý zájazd, navštívili sme mnohé výnimočné miesta, ako faunou zaujímavú oblasť Salar de Uyuni či ostrovy Islas Ballestas, na miestach zo zoznamu UNESCO sme spoznávali miestnu kultúru a históriu, spomeniem najmä jedno z najturistickejších miest sveta Cuzco a samozrejme Machu Picchu, ktorému na jedinečnosti uberajú len masy turistov. Vynikajúce počasie prispelo k pohode na trekoch Salkantay a Rainbow mountain. Chcel by som vyzdvihnúť celkovú organizáciu zájazdu, s prihliadnutím na maximálny komfort, či už pri presunoch alebo ubytovaní. Veľké poďakovanie patrí Beckovi za bonusy v podobe Rainbow mountain treku a výletu po polostrove Paracas, ktoré boli do programu zájazdu začlenené po vzájomnej dohode namiesto raftingu, bez dopadu na cenu zájazdu. Preto ak plánujete cestu do Južnej Ameriky, Becko by mala byť voľba No1.
Bohdan Mucha z miesta Třinec napisal(a) dňa 19. augusta 2017 at 4:43:
Mám štěstí,
Jmenuji se Bohdan Mucha, ročník 1973. Bydlím v Třinci. Je to malé město
na severovýchodě České Republiky. Kriváň ve Vysokých Tatrách byl můj
nejvyšší a nejvzdálenější bod, od mého bydliště, který jsem navštívil.
Bylo na čase změnit můj přístup k cestování. Chce to nějakou pecku.
Pecka přišla v podobě „Becka“.
Mám štěstí,
Známa mi navrhla zájezd do Peru s chlapíkem vlastnící cestovní kancelář,
ANAKONDA TOUR, PETEREM ONDREJOVIČEM.
Dali jsme si v máji schůzku v Beckově s Peterem, ohledně zájezdu. Na konci
července jsem letěl do Bolívie a Peru.
Mám štěstí,
Zájezdem nás provádí profesionál, cestovatel. Vše je dobře organizováno,
proto jsem spokojen a nadšen průběhem zájezdu.
Někteří účastníci s Peterem jeli už po několikráte a vůbec se tomu nedivím.
Je to chlap na správném místě, dobrodruh tělem a duší.
Mám štěstí,
Jel jsem s chlapem, který rozumí cestování, má rád přírodu a umí se o své
zážitky podělit s druhými. Děkuji Peter. Děkuji Becko. Děkuji „Béjku.“
B :-).
MUDr. Marcela Berová, MUDr. Imrich Beer Banská Bystrica napisal(a) dňa 3. mája 2017 at 21:35:
Ahoj Peter, fotokniha z Venezuely je super, zase sme si raz pripomenuli jednu z našich najlepších dovoleniek. Veľká vďaka a tešime sa na další trip s Tebou. Pozdravujeme Ťa Beerovci

CK Sancho Tour | Boat4u | MANA-Shop | Splav Hrona | Rafting & Canyoning v Slovinsku | Chata Kosodrevina

- mapa stránky -