Kniha návštev

Napište nový záznam do knihy návštev

 
 
 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Váš email nebude zverejnený.
Váš príspevok pred publikovaním musí byť schválený.
26 entries.
Bohuš z miesta Poruba napisal(a) dňa 20. decembra 2017 at 13:13:
Ahoj,za pár dní to bude rok,čo sme sa balili do Venezuely,nebezpečnej,divokej,bla,bla,bla.Na počudovanie som sa tam cítil bezpečne a v pohode,čo nemôžem napísať o služobke do Blavy.A samotný Becko?Môžte mu vytknúť čokoľvek,ale jedno je isté-samotným klientom je maximálne oddaný a ponúkne Vám všetko,veľa krát sa nám nechcelo a bol to on,čo nás doslova dokopal do akcie, z ktorej sme boli potom nadšený,poznám ho 30 rokov,2 krát ma vytiahol do Venezuely,z ktorej som ja nadšený ,o daľších akciách v Europe nehovoriac.Tak ak mate chuť niekam vyraziť,vrelo odporúčam,aj na koniec sveta.Hasta manana.
Milan Sekanina z miesta Brno napisal(a) dňa 3. decembra 2017 at 19:06:
Jinak všem chci říct, ze vyprava ,, slanení Salto Angel a taky ta osatní Venezuela byla skvelá i s odstupem a vzpominat na ni se neomrzi!
Až budu velký, budu o ni vyprávet vnoučatum a milenkám! Radeji všem naráz, aby se mi to nepletlo..
Maja a Peťo Formánkovci z miesta Chorvátsky Grob napisal(a) dňa 2. decembra 2017 at 16:51:
Dnes sme našli v schránke Tvoju fotoknihu z Buenos Aires, Patagónie, vodopádov Iguazú a Ria. Veľmi nás potešila, krásne fotky, ktoré oživujú spomienky na úžasné 3 týždne. Ideálna kombinácia toho najlepšieho, čo ponúka táto časť sveta: top turistika v Torres del Paine, úžasný Fitz Roy s nezabudnuteľným východom slnka, fascinujúci ľadovec Perito Moreno kontra dych vyrážajúce vodopády Iguazú a osobité metropoly Buenos Aires so svojim argentínskym tangom a Rio de Janeiro s neopakovateľnou atmosférou. Výborne navrhnutý program zájazdu, ktorý neponúka žiadna iná cestovka. Ďakujeme Becko!
JANETT +Ludvik z miesta Ružomberok napisal(a) dňa 20. novembra 2017 at 8:54:
V oktobri 2017 sme boli s ANAKONDOU na zájazde ETNO Etiopia a veľké WAW organizáci a čo podčiarnknuť zorganizovanie iných aktivít , ktoré ani neboli spomenuté v itinerári a riešili sme ich na mieste. Samozrejme vyšli nad očakávania.ˇVelké ďakujeme sprievodcovi PABLOVI.
Ľubomír Krajči napisal(a) dňa 6. septembra 2017 at 17:20:
Po minuloročnej Venezuele som sa rozhodol vsadiť na Becka aj v prípade destinácie Bolívia/Peru a opäť som urobil dobre, pretože výborné pocity zo zájazdu aj s odstupom času stále pretrvávajú. Programovo sa jedná o veľmi zaujímavý a pestrý zájazd, navštívili sme mnohé výnimočné miesta, ako faunou zaujímavú oblasť Salar de Uyuni či ostrovy Islas Ballestas, na miestach zo zoznamu UNESCO sme spoznávali miestnu kultúru a históriu, spomeniem najmä jedno z najturistickejších miest sveta Cuzco a samozrejme Machu Picchu, ktorému na jedinečnosti uberajú len masy turistov. Vynikajúce počasie prispelo k pohode na trekoch Salkantay a Rainbow mountain. Chcel by som vyzdvihnúť celkovú organizáciu zájazdu, s prihliadnutím na maximálny komfort, či už pri presunoch alebo ubytovaní. Veľké poďakovanie patrí Beckovi za bonusy v podobe Rainbow mountain treku a výletu po polostrove Paracas, ktoré boli do programu zájazdu začlenené po vzájomnej dohode namiesto raftingu, bez dopadu na cenu zájazdu. Preto ak plánujete cestu do Južnej Ameriky, Becko by mala byť voľba No1.
Bohdan Mucha z miesta Třinec napisal(a) dňa 19. augusta 2017 at 4:43:
Mám štěstí,
Jmenuji se Bohdan Mucha, ročník 1973. Bydlím v Třinci. Je to malé město
na severovýchodě České Republiky. Kriváň ve Vysokých Tatrách byl můj
nejvyšší a nejvzdálenější bod, od mého bydliště, který jsem navštívil.
Bylo na čase změnit můj přístup k cestování. Chce to nějakou pecku.
Pecka přišla v podobě „Becka“.
Mám štěstí,
Známa mi navrhla zájezd do Peru s chlapíkem vlastnící cestovní kancelář,
ANAKONDA TOUR, PETEREM ONDREJOVIČEM.
Dali jsme si v máji schůzku v Beckově s Peterem, ohledně zájezdu. Na konci
července jsem letěl do Bolívie a Peru.
Mám štěstí,
Zájezdem nás provádí profesionál, cestovatel. Vše je dobře organizováno,
proto jsem spokojen a nadšen průběhem zájezdu.
Někteří účastníci s Peterem jeli už po několikráte a vůbec se tomu nedivím.
Je to chlap na správném místě, dobrodruh tělem a duší.
Mám štěstí,
Jel jsem s chlapem, který rozumí cestování, má rád přírodu a umí se o své
zážitky podělit s druhými. Děkuji Peter. Děkuji Becko. Děkuji „Béjku.“
B :-).
MUDr. Marcela Berová, MUDr. Imrich Beer Banská Bystrica napisal(a) dňa 3. mája 2017 at 21:35:
Ahoj Peter, fotokniha z Venezuely je super, zase sme si raz pripomenuli jednu z našich najlepších dovoleniek. Veľká vďaka a tešime sa na další trip s Tebou. Pozdravujeme Ťa Beerovci
Alena Martinková z miesta Chorvatsky Grob napisal(a) dňa 23. apríla 2017 at 16:12:
Pred pár dňami sme sa vrátili z mesačnej poznávacej cesty po Ugande, Keni a Tanzánii, na ktorej nás sprevádzala sprievodkyňa Editka Bednárová. Za ten krátky čas doma sme stihli akurát vybaliť, poprať a trochu dohnať povinnosti zameškané našou dlhou neprítomnosťou. Nestihli sme ešte „ stráviť“ všetky zážitky, ale pri spomínaní a najmä pri spracovávaní množstva fotografií sa nám udalosti, ktoré sme prežili, dostávajú pomaly pod kožu.

S Editkou, ktorá veľmi dobre pozná pomery v tomto kúte sveta, sme sa dostali na miesta, ktoré bežne turisti nenavštevujú. To, že sa vie domácim prihovoriť ich rodnou svahilčinou, prihodiť pár slov aj v ich kmeňovom jazyku a jej bezprostrednosť , otvára srdcia domácich obyvateľov a búra bariéru nedôvery voči cudzincom. Ľudia, ktorých sme s ňou spoznali, otvorili pre nás svoje domovy a navarili nám ich typické jedlá . S niektorými sme len chvíľu posedeli pred ich domami a spoznávali spôsob ich myslenia a života.

Jeden zážitok na našej ceste striedal druhý. Návšteva horských goríl, raftovanie na rieke Níl, niekoľkodňový výstup na 4.985 metrov vysokú horu Mt.Kenya, návšteva viacerých safari parkov, dokonca safari na bicykloch, alebo len túlanie sa najväčším slumom v Nairobi –Kibera, ani neviem čo z toho vybrať ako top zážitok. Editka, vždy vedela odpovedať na množstvo našich otázok. Pozná miestne zvyky, miestnu faunu, flóru a vysoko v horách, kde nás nerušil žiaden svetelný šum civilizácie, pri pohľade na nádhernú oblohu plnú hviezd, nás prekvapila znalosťou hviezd južnej oblohy. Záver cesty je výborne naplánovaný niekoľkodňovým relaxom, na ostrove Zanzibar, preslávenom bielymi plážami.

Anakonda Tour, vďaka za túto príležitosť spoznať nový kus sveta. Vďaka patrí aj našej sprievodkyni Editke, za to ako sa o nás starala a ukázala nám za taký krátky čas naozj veľa zo sveta, ktorý je na rozdiel od nej pre nás neznámy.

Pozdravujem aj ostatných účastníkov cesty. Janka, Heňa, Táňa , Milan, vďaka Vám za príjemnú spoločnosť.
Ivana Sekerakova napisal(a) dňa 2. februára 2017 at 13:33:
S Beckem jsme stravili bezmala mesic v prekrasne Venezuele. Presli Auyan Tepui, slanili Salto Anjel, podivali se do delty Orinoka a los Llanos, kde jsme videli v prirozenem prostredi kajmany, kapybary, ibisy, vodni delfiny, i anakondu a mnoho dalsiho. Program byl nabity zazitky, krome topovky - Salto Anjel, loveni pirani, projizdky na kanoich indianu Warao na Orinoku a v rezervaci los Llanos na konich, rafting v Barinas a zaverecny relax v karibiku. Becko je sveraz a velky dobrodruh, takze o zajimave historky z cest neni nouze. A i kdyz nas hodne lidi odrazovalo kvuli politicke a bezpecnostni situaci v zemi, se spravnymi znalostmi a kontakty jsme se necitili nijak neprijemne, nebo v nebezpeci. Nezapomenutelny mesic, v krajine, kterou kazdemu muzu jen doporucit. Diky!
Tono Krištín z miesta Zvolen napisal(a) dňa 26. septembra 2016 at 8:05:
Expedície do Venezuely zo Slovenska sú známym fenoménom a Becko (Anakonda tours)v nich hrá dlhé roky neodmysliteľnú úlohu.
... nielen ako horolezec, sprievodca a znalec prírody, krajiny, ľudí, ale aj ako ich veľký milovník. Samozrejme, keď ma oslovili priatelia ornitológovia a filantropi ísť s ním, neváhal som.
.. a oplatilo sa. Štyri týždne strávené v rozmanitých biotopoch harpyje, v Delte Orinoka, planinách Los Llanos, v dažďových pralesoch, i v divokých a vysokých polohách Ánd, ale aj v mangrovoch na pobreží Karibiku, boli proste úžasné. Beckov entuziazmus nás všetkých zapálil, či to bolo v suchých lesoch okolo El Palmar pod hniezdami harpyje, či pri plavbe v ručne vydlabaných člnoch po Orinoku, či na chrbtoch koní v Llanos, či pri odchyte anakondy, love pyraní, odchyte koníkov, vtákov a netopierov, pri kontakte s dávnymi civilizáciami, i jednoduchými, no fantasticky dobrosrdečnými domorodcami... a to som už troška našu krehkú planétu obliezol...
Strava a ubytovanie, vynikajúce, doprava i napriek situácii v krajine perfektná. Proste, stihli sme toho viac, ako niekto za celý život. Vďaka Ti Becko...
,,A ešte dakujem za nadhernú fotoknihu zo zájazdu. Je naozaj sperkom do kniznice a spomienkou na krasne dni".
RNDr. Anton Kristin, DSc, Institute of Forest Ecology SAS

CK Sancho Tour | Boat4u | MANA-Shop | Splav Hrona | Rafting & Canyoning v Slovinsku | Chata Kosodrevina

- mapa stránky -