Destinácie

Cestujeme do oblastí večného ľadu horských ľadovcov Ánd, do Amazonského pralesa. Trúfam si povedať, že sme najväčší odborníci na jedinečné stolové hory Venezuely, ako jediný na Slovensku navštevujeme indiánske komunity – v Delte Orinoka. Je samozrejmosťou spoznávať pamiatky dávnych civilizácií napríklad v Peru, koloniálnu architektúru miest i bohom zabudnuté dedinky v pralese či horách.

Okrem pamiatok a prírody Južnej Ameriky, ďalšou našou srdcovkou je Afrika. Tá ešte ponúka etnograficky najzachovalejšej oblasti čierneho kontinentu – Južnú Etiópiu. Anakonda tour ako jediná cestovná kancelária ponúka, expedičnú plavbu na etiópsku rieku OMO, etnografický klenot tejto planéty.

Samozrejmosťou Afriky sú viaceré safari, výstupy na Kilimanjaro a Mt Kenya, horské gorily, či pláže Indického oceánu. Európa je zastúpená dvomi svojimi mimoriadnymi klenotmi – Kaňon Verdon a Delta Dunaja. Nechajte sa inšpirovať.

Pobyty na želanie
Anakonda Tour Vám vie pripraviť aj pobyt podľa vašich predstáv. Vieme vytvoriť pobyt na želanie pre skupinku priateľov, jednotlivcov alebo firemný kolektív – presne podľa Vašich individuálnych potrieb a požiadaviek.