Kniha návštev

Napište nový záznam do knihy návštev

 
 
 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Váš email nebude zverejnený.
Váš príspevok pred publikovaním musí byť schválený.
Jitka Dvořáčková z miesta Trutnov napisal(a) dňa 7. januára 2015 at 12:19:
Pět let si čekám na Venezuelu ....Bud se zájezd nekoná pro nedostatek klientů , nebo si to rozmyslí parťák . Až konečně letos - a vyplatilo se počkat ! Zcela náhodou - náhody neexistují - jsem dostala kontakt na Petra Ondrejoviče- Becka a jeho Anakondu 🙂 Žádný polovičatý zájezd, ale nabídka všeho , co ve Venezuele stojí za prozkoumání . Trochu jsem měla obavy, neboť nemám s cestovkami moc dobré zkušenosti, a proto raději cestuji sama s přítelem. Ale do Venezuely jsem si sama netroufla. Ještě než jsme vůbec vyjeli , dostávali jsme po mailu cenné instrukce a v průběhu celé ho zájezdu se o nás Peter báječně staral nejen denním přísunem čerstvého ovoce pro celou tlupu, ale i osobním přístupem ke každému z nás. I když jsme byli výkonnostně celkem nesourodá skupina, vše se sladilo ke spokojenosti každého a zůstali jsme po celou dobu výborně naladěnou partou. Roraima obvzlášt pro mne byla nadherným zážitkem, i když nám přiliš nepřálo počasí a dost pršelo . Přesto jsme křížem krážem prochodili magickou krajinu, koupali se v průzračných jezírkách a zírali do propastné hloubky Ventany..
Díky perfektní znalosti tamních poměrů a výborné organizaci jsme viděli za slušnou cenu vše nej z Venezuely: Salto Angel, Roraimu, Deltu Orinoka, rafting pod Andami, Los LLanos i kus Karibiku a to všude s nějakým bonusem navíc, jako hledání a ulovení anakondy, pádlování v domorodé indiánské kanoi, plavba na nedotčené plážičky, výborné jídlo .Všude nás provázelo Peterovo nadšení, sdílení zážitků , takže jsem si vůbec nepřipadala jako klient, ale jako dlouholetý kamarád, kdy jde především o radost než o biznys. Dík za nadherné zážitky, byla to jedna z nejkrásnějších dovolených. Teď se už si prohlížím fotoknihu, která je také součástí jeho nabídky.
Jitka - Mokasina - Trutnov .
Gabo napisal(a) dňa 17. novembra 2013 at 19:27:
Peter,

dnes su 2 týždne čo som sa vrátil z našej spoločnej Venezuelskej zlaňovacej akcie! Pozerám fotky a videjká a stále viac a viac si uvedomujem, čo sa nám podarilo! Ešte raz ti touto cestou ďakujem a budem ti vďačný do konca života za najhodnotnejšiu akciu, akú som kedy doteraz zažil! Gabo
Igor + Danka napisal(a) dňa 10. marca 2013 at 15:01:
Dakujeme Becko za kopec skvelych zazitkov. Nemohli sme si vybrat lepsieho sprievodcu po krasnej Venezuele. Velmi sa nam pacilo. Uz teraz sa tesime na zvysok juznej Ameriky 🙂
Valter Repka napisal(a) dňa 11. januára 2013 at 12:11:
Ahojte všetci,
stále sa s Maťom spamätávame z venezuelských zážitkov z decembra 2012, pozeráme fotky, spomíname. Už cestovať s Petrom "Beckom" Ondrejovičom bol samo osebe zážitok. Výnimočný človek, ktorý úzkostlivo dbá, aby ste v "bezduchej" civilizácii strávili čo najmenej času a neúnavne Vás ťahá do najkrajších kútov Venezuely. Nečakajte s ním žiadne pohodlie, luxus, to ponúkajú iné cestovky, samozrejme za vyššie ceny, ale hlavne za cenu straty tak vzácneho času. Odmenou Vám budú adrenalínové zážitky a nezabudnuteľné spomienky, zachytené všadeprítomným Beckovým fotoaparátom.

Valter a Maťo
Alena Martinková napisal(a) dňa 12. októbra 2012 at 19:11:
Peter práve som si pozrela výber fotografií z našej cesty, kde si použil nielen svoje zábery, ale aj fotky nás ostatných a pri ich prezeraní som sa znova ocitla v bájnej krajine Inkov, ale aj v džungli, na raftingu, Death road, či na Salkantay treku. Vďaka Tvojim znalostiam miestnych pomerov sme čas, našej dovolenky maximálne využili na spoznávanie krajiny, pamiatok ale aj spôsobu života ľudí, ktorých se stretli. Určite sa s Tebou ešte "do sveta" vyberieme. Partia rovnako poznávaniachtivých ľudí, Tvoje skúsenosti a aj dobrá nálada k tomu, to je to pravé čo nás má na ceste sprevádzať.
ANAKONDE prajem v budúcnosti veľa spokojných klientov a Tebe Peter veľa dobrých nápadov, kam všetkých,ktorí chcú spoznávať nové krajiny a nové aktivity zobrať.
Pozdravujem tiež všetkých, s ktorými sme ja a Milan cestovali v júni 2012 do Peru a Bolívie. 🙂
Alena
Jozo Baranec napisal(a) dňa 4. januára 2012 at 8:12:
Chcem pozdravjt ucastnikov Kilimanjaro a popriat Vam vela zdravia a peknych zazitkov
v novom roku 2012
Jozo
Zuzana napisal(a) dňa 3. januára 2012 at 17:52:
Hola amigo Pedro de Anakondeiro, vsetko NAJ v roku 2012 Tebe i Tvojej rodine ako i klientom zela Zuzana
P.S. Ked pozeram na Tvoju krasnu stranku a vidim na fotkach usmiate Tvare Tvojich klientov, mam i ja prijemne asociacie na dovolenku vo Venezuele v roku 2009, my sme sa tiez tak blazene usmievali - asi to na dovolenke s Tebou ani inak nejde. Tesim sa na dalsiu dovolenku s Tebou. Hasta luego.
Alicja Chytkowska napisal(a) dňa 1. januára 2012 at 17:19:
Najlepsze noworoczne życzenia dla ekipy Petera którą spotkaliśmy w listopadzie na Canaimie i Roraimie:)

Pozdrowienia!
josee napisal(a) dňa 16. decembra 2011 at 18:20:
Zdar Pedro de la Bolivár !
...tvár zarastená, telo unavené, herpes na brade jak sviňa a v duši radosť z pokorenia stolovej hory Roraima...
Zdraví Joséé
"Expedícia Venezuela 11/12. 2011"
Honza napisal(a) dňa 18. novembra 2011 at 14:37:
Ahoj, po nějakém čase jsem se podíval na Tvoje stránky a koukám, že máš novou knihu návštěv, takže můj příspěvek bude první... Jen chci pozdravit, Honza, potkali jsme se před dvěma lety v deltě Orinoka. Měj se. H

CK Sancho Tour | Boat4u | MANA-Shop | Splav Hrona | Rafting & Canyoning v Slovinsku | Chata Kosodrevina

- mapa stránky -